retraite dagen

Deze retraitedagen bieden de gelegenheid om je eens even te kunnen terugtrekken uit je dagelijkse leven, en je op een rustige locatie te richten op meditatie en reflectie en voeding voor je ziel. Ze vinden plaats rond een thema dat als rode draad door zo’n weekend loopt.
Het programma bestaat uit meditatie, wandelingen in de natuur, meditatieve oefeningen, zingen en informatie en uitwisseling rond het thema. Ze bieden naast ontspanning ook gelegenheid voor heroriëntatie in je leven en voor spirituele verdieping.


De weekenden zijn onder leiding van Hein.

retraite op strand Cadzand

Stille Zen weekend

In dit weekend aan het begin van de Goede Week zullen we samen zoveel mogelijk in stilte zen-meditatie beoefenen.
Behalve voor de steeds terugkerende cyclus van zitten – lopen – zitten zal er ook ruimte zijn voor andere meditatieve oefeningen, zingen,  stiltewandelingen in de natuur en langs de zee, en voor een gesprek.

  • Data: 11-04-2025 t/m 13-04-2025
  • Tijd: vrijdagavond 20.00 uur t/m zondag 16.00
  • Kosten: € 295,– (incl. overnachtingen en maaltijden)

Weekend ‘Het licht tegemoet’

In dit meditatief weekend, aan het begin van de Adventstijd, zullen we ons verwachtingsvol voorbereiden op de geboorte van het Licht, in onszelf en in de wereld. 
We mogen leeg en stil worden, zodat ons hart ruimte krijgt voor de geboorte van het goddelijk kind in ons. Want, zoals Angelus Silezius zei, het heeft geen zin dat Jezus zoveel eeuwen geleden in Bethlehem werd geboren als dat goddelijk kind niet nu in ons hart geboren wordt.
Werkvormen zijn meditatie, dans, zingen en verdiepende oefeningen en ontmoeting.

  • Data:  28-11-2025 t/m 30-11-2025
  • Tijd: 20.00 uur tot 16.00 uur
  • Kosten: € 295,– (incl. overnachtingen en maaltijden)